Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ботіївська громада» (код ЄДРПОУ: 24905562) був реорганізований і увійшов до складу Приазовської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ботіївська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Приазовської громади

Події


День Святого Миколая

 З нагоди Дня Святого Миколая в Ботіївській сільській бібліотеці було   організовано свято для дітей.

 Ружанська М.Г. підготувала для учасників зустрічі цікаве театралізоване   дійство. Головним персонажем дійства був Святий Миколай і саме йому   діти читали вірші, співали пісні, розповідали про добрі вчинки.

Діти на святі отримали солодкі гостинці  з побажаннями міцного здоров'я, бути чемними, уважними, слухатися батьків та вихователів.

 

Тренінг з теми: “Побудова комунікацій задля запобігання конфліктів з громадою (батьками і педагогами) при оптимізації закладів освіти в ОТГ».  

 

5 липня 2018 року в офісі Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування  відбувся тренінг з теми: “Побудова комунікацій задля запобігання конфліктів з громадою (батьками і педагогами) при оптимізації закладів освіти в ОТГ».  Участь в заході прийняла  директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Озерова Т.Я..  Ботіївську ОТГ  представляв інспектор громадського обслуговування освітою Куімов  А.М.. На тренінгі були розглянуті шляхи розв’язання  конфліктів, які можуть виникнути під час оптимізації навчальних закладів.


Перехід на альтернативні види палива - вимога часу!

  27 червня 2108 року на території Ботіївської сільської ради було встановлено лінію з виробництва паливних брикетів, для забезпечення потреб теплопостачання об'єктів соціальної сфери. 

  Енергоефективність та енергозбереження – ключові завдання реформування галузі житлово-комунального господарства. Наша громада, одна із перших серед громад області, пішла по шляху реалізації однієї з вимог Президента України та завдань, які ставить уряд перед керівниками регіонів - формування енергетичної незалежності нашої держави.


Урочисте вручення атестатів.

         23 червня 2018 року  в Ботіївській школі відбулося урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту.

         Це незабутній урочистий день нашої рідної школи. Всі з хвилюванням і з нетерпінням чекали  цього моменту. Нині у кожного в очах відбивається сотня відтінків людських почуттів – радості, захоплення,  трохи смутку. Адже для кожного  з випускників цей день – це ще одна сходинка освіти, 11 – річний підсумок прагнень, творчих пошуків, наполегливої праці на стезях навчання і виховання. Бажаємо всім випускникам нових звершень!


День захисту дітей.

  Нарешті прийшла  найрадісніша пора року – літо. І не тільки в цю пору починаються літні канікули всіх школярів, а й ще Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це наше майбутнє. І саме з ініціативи Ботіївської сільської  ради та за матеріальної підтримки сільського голови Миколи Семеновича Чубуклієва відбулося чудове свято для усіх дітей громади.

 В цей день святкові заходи розпочались у Ботіївському дитячому садку «Сонечко». Інспектор із соціальної роботи Наталія Володимирівна Щербина привітала дошкільнят зі святом і подарувала в кожну групу цінні подарунки.

Святкові заходи продовжились в Ботіївському сільському клубі, фойє якого першого червня   перетворилось в казкове містечко для дітей. На це свято привітати дітей прийшли директор школи Корж Є.А., завідуюча сільською бібліотекою Ружанська М.Г., інспектор із соціальної роботи Щербина Н.В., директор сільського клубу Тодорова В.М.. які побажали дітям мирного неба над головою, щасливого дитинства та бути гідними громадянами України.

Енергійними, цікавими та розважальними були проведені конкурси для дітей, за які було вручено винагороду у вигляді подарунків. На святі діти поринули у казковий світ дитячих мрій та щасливого дитинства. Солодощі та морозиво по закінченню свята отримала кожна дитина, яка відвідала захід.

Свято вдалося!

Переглянути фото


Свято "Останнього дзвоника".

  25 травня 2018 року в Ботіївській школі пролунав останній дзвоник, який символізує завершення ще одного навчального року. Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння.

Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями. Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді випускних та вступних іспитів.

Гості свята побажали учням ще більше звершень, що б кожен з них знайшов себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє.

Наприкінці свята пролунав останній дзвоник, як завершення навчального року, а для одинадцятикласників – початок дорослого життя.

 


Випускний в групі "Теремок".

24 травня 2018 року в Ботіївському дитячому садку "Сонечко" відбувся випускний в групі "Теремок". Зал був гарно прикрашений. Батьки взяли активну участь в організації та проведенні свята. Мистецька складова, емоційне наповнення, організація свята - все було на висоті. Настрій був чудовий, навіть погода нас не підвела - був сонячний день. Всі отримали масу задоволення.

Велика подяка  вихователям Тодорової Людмилі Дмитрівні, Макаренко Наталії Юріївні та всьому колективу дитячого садка за організацію і проведення чудового свята! Можна тільки здогадуватися скількох зусиль це їм коштувало! Звичайно ж нашим випускникам, Браво! Свято було  незабутнім, яскравим, щирим і зворушливим.

 

Переглянути фото, відео.

 

 


Ювілей Ботіївської сільської бібліотеки.

     23 травня 2018 року Ботіївська сільська бібліотека відзначала свій 70-  річний ювілей.  На свято завітали представники органів влади, представники установ та організацій Ботіївської ОТГ, читачі бібліотеки.

 Як відзначила в своїй промові ведуча свята Людмила Жейнова, Ботіївська бібліотека обслуговує вже чотири покоління читачів, з них три покоління завідувачем являється Ружанська Марія Георгіївна.

 Під час заходу Марію Георгіївну привітали:

 • Секретар Ботіївської сільської ради – Орешкова Г.М.;
 • Голова Приазовської РДА – Романенко Н.А.;
 • Начальник відділу культури та туризму - Кірпік О.І.;
 • Директор районної бібліотеки – Єлісеєва В.Ю.;
 • Заступник директора обласної бібліотеки – Кийко О.П.;
 • Методист обласної бібліотеки – Мажара Л.Є;
 • Директор Ботіївської ЗОШ – Корж Є.А.;
 • Директор Ботіївського клубу – Тодорова В.М.

У своїх привітаннях гості  відзначили,що завдячуючи невтомній праці , нині Ботіївська бібліотека  - знана і глибоко шанована колегами і читачами установа загальнобласного масштабу, що має багато прихильників і заслужений  авторитет. Викликає глибоку повагу наполеглива, невтомна праця завідуючої бібліотеки на благо відродження вітчизняної культури, збереження її самобутності, духовності, традицій українського народу та етнографічних особливостей регіону, свідченням чого є багата палітра інформаційних, бібліографічних, методичних та інших інформаційних куточків бібліотеки, активна участь  у масових заходах патріотичного спрямування; постійне прагнення підтримувати високий рівень привабливості і соціальної значущості своєї бібліотеки.

Учасники заходу привітали заклад тематичними піснями, танцями, театралізованими виставами.

Переглянути фото, відео.

 


 

Громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації.

Згідно рішення вісімнадцятої позачергової сесії  № 2а від 03.05.2018 року Ботіївської сільської ради Запорізької області ,  16.05. 2018 року о 10:00 в Будинку культури села Ботієве були проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації:

 •  «Генеральний план с. Ботієве Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Ботієве Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану),
 • «Генеральний план с.    Строганівка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Строганівка Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану),
 • «Генеральний план с. Бабанівка Приазовського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Бабанівка Приазовського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).

На зборах також заслухали інформацію про вивезення твердих побутових відходів та про місцеві податки і збори.

Переглянути фото, відео.

 


Святковий парад з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  9 травня 2018 року  святковий мітинг на території села Ботієве традиційно розпочався із урочистої ходи від Ботіївської ЗОШ до Меморіалу загиблим воїнам. Від різноманіття квітів, повітряних кульок, сяйва усмішок дітей та знайомих мелодій пісень перемоги завмирало серце. Сільський голова М.С. Чубуклієв. та місцевий поет Сухаренко І.Л. виступили із привітальним словом, учні молодших класів Ботіївської школи віршованими рядками привітали усіх із святом.

      Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, на території села немає поряд  тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані населені пункти. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Переглянути фото.


Виховний захід "Жива пам'ять".

    8 травня 2018 року в Ботіївскій ЗОШ I-III ступенів відбувся виховний захід "Жива пам'ять ".Цей захід присвячений пам’яті тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. 

 

Переглянути фото, відео.


Концерт - вистава "А зорі тут тихі".

  6 травня 2018 року в Ботіївському клубі відбулася вистава за мотивами повісті Бориса Васильєва "А зорі тут тихі". 

Дії розгортаються в травні 1942 року. Тридцятидвохрічний Федот Евграфич Васьков в званні старшини командує 171-м залізничним роз`їздом. У його частини все спокійно Йому надсилають взвод дівчат, які потішаються над його боязкістю.

Повертаючись до частини від мами і сина, Осянина зауважує в лісі німців. Їх було двоє. Вона повідомляє про побачене Васкову. Федот Ефграфич обчислює маршрут слідування фашистів - Кіровська залізниця. Старшина вирішує відправитися туди коротким шляхом - болотами до Синюхин гряді і вже там чекати німців, які, як він розраховував, підуть по окружній дорозі. З ним йдуть п`ятеро дівчат: Рита, Женя, Галя, Ліза Бричкина і Соня Гурвич.

Всі шестеро благополучно перейшли через болото і, діставшись до озера, чекають німців, які з`являються тільки до ранку. Німців виявляється шістнадцять, а не двоє, як вони розраховували.

Васьков відправляє Лізу Брічкіну на роз`їзд доповісти про обстановку. Повертаючись на роз`їзд, при переході через болото Ліза тоне. Васьков виявляє, що забув кисет, Соня Гурвич викликається принести його, але її вбивають двоє німців.

 Незабаром Васьков і дівчата бачать інших німців, які наближаються до них. Сховавшись, вони вирішують стріляти першими, в розрахунку на те, що фашисти злякаються невидимого супротивника. Розрахунок справджується: німці відступають.

Рита смертельно поранена. Васьков підшукує для неї безпечне місце. Женю вбивають німці. Рита звертається до Васкову з проханням подбати про сина і стріляє собі в скроню. Васьков ховає Риту і Женю, направляється до місця розташування ворога. Убивши одного, він велить залишилися чотирьом зв`язати себе і бере їх в полон. Побачивши своїх, Васьков непритомніє.

Переглянути фото, відео.

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua