Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ботіївська громада» (код ЄДРПОУ: 24905562) був реорганізований і увійшов до складу Приазовської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ботіївська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Приазовської громади

Історія села

Ботієве (рус.Ботиево) – село, Ботіївська сільська рада, Приазовський район Запорізька область, Україна.

Код КОАТУУ – 2324581401. Населення – на 01.01.2016 року 2030 чол., є адміністративним центром Ботіївької сільської ради, крім того входять села – Бабанівка, Строганівка.

Село Ботієве розташоване на правому березі річки Корсак, яка через 4 км впадає в Азовське море, вище по течії на відстані 1 км розміщено село Бабанівка, на протилежному  боці – село Строганівка.

Поблизу села Ботієве знайдено останки двох поселень епохи бронзи ( ІІІ-ІІ тисячоліть до н.є). В одному з них знайдено останки поселення скіфського часу (УІІ-ІІІ ст.. до н.є).

Довгий час  тут розміщувалось ногайське поселення Улькон-Сосиктогун. У 1860 році майже всі ногайці Мелітопольського повіту виїхали до Туречини.

В кінці 1860 року трагічні події відбулися в Південній Бессарабії. В ході конфлікту між болгарами Болграда і румунською адміністрацією було вбито місцевого чиновника. Восьмого листопада румунська поліція силою розігнала  збори  болгар, було  вбито 10 чоловік, більш  200 отримали поранення, що спричинило за собою  хвилю  переселення бессарабських болгар на російську територію. У 1861 році на місці Улькон-Сосиктогун болгарами було засновано село Цареводаровка.

В 1923 році село стало центром Цареводаровського району Мелітопольського округу Єкатеринославської губернії Української. РСР. У 1927 році село було перейменовано у Ботієве (в честь Христо Ботева), а район в Ботіївський.

20 вересня 1943 року село визволено від германської окупації.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua